ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18912 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Upravený program Frekvence1

0 Redakce 3.3.2008

Frekvence 1: víc zábavy, víc hvězd, víc akce … Víc pro všechny!Praha, 3. března 2008 – Kde je nejvíc stylu, zábavy, otevřených rozhovorů a osobností? Jednoznačně na Frekvenci 1. Z tohoto faktu vychází i nově upravený program, který startuje ode dneška.

„Shrnuto v jedné větě – podařilo se nám dát dohromady „tým snů“, dát život novým pořadům a Křížový výslech jsme posunuli o hodinu dopředu, takže začíná už v 9 ráno,“ říká Mirek Škoda, programový ředitel Frekvence 1 a dodává: „Když už se s o něčem bavit, tak jen s těmi „NEJ“ – nejzajímavějšími a nejpovolanějšími. To je Frekvence 1. Proto úplnou novinku na Frekvenci 1 – Sportbar – bude dělat Aleš Valenta. Sport je dnes společenský a kulturní fenomén a takhle s Alešem k novému pořadu přistupujeme.“

Do rána se vrátily unikátní horoskopy, které připravuje Dagmar Kludská. Zároveň sekunduje Jitce Asterové v Sexy životě, kde si každý může nechat otipovat partnera v nové show „Hodíme se k sobě“? Novinek je tedy spousta, podrobně na www.frekvence1.cz .

Nový program a slogan doprovází také nová intenzivní reklamní kampaň v tisku a na venkovních médiích.

VÍC VTIPU

Kraus a Blondýna

Jan Kraus a jeho kritické šlehy k tomu, co se kolem nás děje – každé ráno, nově osm minut po celé hodině v bloku 5 – 9 hodin (o víkendech 6 – 10 hodin).

„Frekvence 1 je jediné rádio, kde jsem. Rád mluvím o tom, co mi dělá radost nebo o tom, co mě štve! Ono mi to pomáhá. To vědomí, že to slyší ještě někdo jinej než já. Máte dvě možnosti: jedna je řvát do baráku, druhá mluvit takhle v rádiu. Já dávám přednost tomu mluvit do rádia – i když ani to řvaní do baráku nemusí bejt zrovna k zahození…,“ hrozí Jan Kraus.

VÍC LÁSKY

Sexy život

Jitka Asterová o vztazích a lásce. I o té „tajné“: každý všední den od 10 do 12 hodin.

„Pomáhám těm, co jsou tajně zamilovaní a stydí se to říct. Tak se do toho vložím já a domluvím první rande. Z 85 % jsem úspěšná. Všechno je živě a někdy se i rozbrečím – zvlášť když sama na toho pravého pořád nemůžu natrefit. Nejvíc mě dojalo, když Hanka s ročním Honzíkem chtěli kontaktovat chlapa (no, spíš kluka), co vůbec netušil, že má už rok syna. Teď mám novinku – test, jak se k sobě s partnerem hodíte. Nemusíte hned věřit na numerologii a karty, hlavně když se chcete bavit. Stačí datum narození a hned budeme vědět. Nebo alespoň napovím…,“ slibuje Jitka Asterová.

VÍC ZE ŽIVOTA

Babyboom

Naše země právě prožívá „baby boom“. Rodí se 100.000 dětí ročně! Což je také 200 tisíc rodičů a 400 tisíc babiček a dědečků. To je docela velká skupina lidí, kterou spojuje jedno: zájem o vše, co se kolem jejich dítěte šustne. A pro ně je tu Laďka Něrgešová, každý všední den od 12 do 14 hodin.

„Upřímně jsem úplně v šoku z toho, že se všichni mí vrstevníci – tedy Husákovy děti – rozhodli, že je čas plození. Všude včetně porodnic je pěkně narváno. Tak si s klukem v břichu myslíme, že je na čase tu populační explozi probrat. A nejvíc mě zajímají pohledy čerstvých otců. Když přijde můj muž s informacemi od kluků z fotbalu, tak se nestačím divit,“ komentuje to Laďka Něrgešová.

VÍC STYLU

Styl

Co na sebe, kam večer, co mu voní, co mu vadí, jak zaujmout, to ví Diana Kobzanová (s mužským protějškem Pavlem Kučerou) každý všední den od 14 do 17 hodin.

„Modelka a blondýna?? Ale se mnou se dá bavit o všem – jak poslat chlapa na plastiku, jak být před létem fit do plavek a jaké barvy se hodí do ložnice (a co tam s vámi udělají :-). Nebo můžeme mluvit o módě a grilovaných steacích. Cokoliv. A necháme si poradit od odborníků. Stačí říct, o čem chcete mluvit,“ láká Diana Kobzanová.

VÍC SPORTU

Sportbar

Vynikající sportovec, tanečník a zábavný společník – Aleš Valenta každý všední den od 10 . března od 17.30 od 20 hodin.

„Sport je velká část mého života. A vždycky mě bavilo se o sportu bavit. S kamarády, se známými… Diskusní sportovní pořad je takový splněný sen. Proč to dělám? Být na Frekvenci 1 je pro mě obrovskou výzvou. Myslím si, že mám co dát a co říci. Sportbar je o sportech a aktuálních sportovních tématech. A hlavně o vyjádření pocitů. Takže se nebojte reagovat a říci svůj názor,“ těší se na posluchače Aleš Valenta.

Poslouchejte Frekvenci 1 online