ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12220 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Up the IRONS!

0 Redakce 18.5.2007

Zajímavé novinky se nám donesly ze stáje Iron Maiden. Rozhodnutí, která kapela z trojice Witch Hammer – Gate Crasher – Rimortis si nakonec 6. června na ostravských Bazalech zahraje, zatím nepadlo, ale máme odškodnění pro čekající kapely i pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno, kteří se do hledání aktivně zapojili.

Vybraná kapela bude hrát přímo před vystoupením samotných heavy metalových legend! A sama potom bude mít předkapelu v podobě Lauren Harrisové, dcery basáka a jednoho ze zakladatelů „Železné panny“ Stevea Harrise.

Je to skutečně jedinečná šance pro mladou českou kapelu se prezentovat před desetitisícovým davem fanoušků z celé střední Evropy.

S Iron Maiden souvisí i další šílenství, které se rozpoutalo v éteru Radia Hey Ostrava a Brno. Skutečné Iron Maiden Mánii teď propadají všichni skalní fandové – snaží se rozpoznat, z jakého hitu Ironů jsme vystřihli a lehce zkreslili ukázky, které slýchají každý den na Radiu Hey. První posluchači už prokázali svoje znalosti a mohli si tak odnést lupeny na červnový koncert.

Takže … UP THE IRONS!!!!

Nalaďte si radio Hey online