ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7155 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Událost roku ve světě hudby je tu! Startují Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 za rok 2014

0 Redakce PLAY.CZ 23.1.2015

3. ročník mezinárodního konceptu Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 nejposlouchanějších rádií pro mladé byl právě zahájen. Dnešním dnem začíná hlasování za rok 2014. Vítězství ve všech kategoriích mají v rukou opět ti nejpovolanější – posluchači

Hudební nadšenci budou vybírat vítěze hned v několika kategoriích a to: Český nebo Slovenský zpěvák/zpěvačka, Kapela, Písnička, DJ a to samé i ze světa:  Zahraniční zpěvák/zpěvačka, Kapela, DJ a k tomu ještě kategorie Objev roku, Klub roku a Hudební portál roku. Oceněním pro ty nejlepší bude jako vloni originální ručně vyráběná skleněná skulptura od renomovaného designéra Bořka Šípka.

Kdo svůj titul obhájí? Která pěvecká hvězda bude stoupat a kdo naopak u posluchačů propadne? Kdo nazpíval nejlepší singl roku? Fanoušci o tom mohou rozhodnout od 19. ledna do 17. února na webových stránkách obou rádií, www.evropa2.cz/cs/awards. Držitele titulů za loňský rok si pak mohou připomenout zde: www.evropa2.cz/cs/awards-2014

Vyhlášení vítězů proběhne 18. února v přímém přenosu na obou rádiích od 15:00 pod taktovkou moderátorských hvězd Jindřicha Ekla a Matúše Krnčoka.

„Posluchači se mohou těšit na velkolepou éterovou show plnou hvězd, kterou budou moci nejen poslouchat, ale také sledovat na našich sociálních sítích,“ dodává ředitelka rádií Evropa 2 a Europa 2 Jitka Fürst.

Vrcholem show bude vyhlášení absolutního vítěze, kterým se v loňském roce stala Celeste Buckingham. Celeste je nominovaná i letos, ale obhájit nejcennější titul nebude mít při velké konkurenci vůbec snadné. A jak si povedou nováčci? To vše se dozvíte 18. února na Evropě 2 a Europě 2.

www.evropa2.cz
www.facebook.com/evropa2.cz
www.instagram.com/e2cz

Poslouchejte Evropu 2 online