ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5841 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda – listopad 2009

0 Redakce PLAY.CZ 29.10.2009

Do listopadového dílu TV ROCKPARÁDY poustoupily na základě diváckého hlasování klipy skupin VYPSANÁ FIXA a PROHRÁLA V KARTÁCH. Namísto KABÁTU a KRUCIPŮSK, kteří se udrželi 3 měsíce, což je dle pravidel této hitparády maximum, budou nasazeny klipy skupin ALEŠ BRICHTA BAND s písní Peklo už čeká a DOGA s peckou Geny.

Vítězem říjnové Rockprady se stala neočekávaně skupina STREET69 ze Zlínska. Gratulujeme.

V novém dílu se tedy můžete těšit na novinky od MANDRAGE, E!E, JAKOBIČ, ANNIE´S TRIP a TRAKTOR.

Jako exklusivní host přijal pozvání PETR PEČENÝ zpěvák skupiny DOCTOR P.P. který se pokusí o zápis do Guinessovi knihy rekordů a také nám představí jejich právě vydané šesté řadové CD – Rock ´n´ Roll Zombie.

Každý hlasující se dostává do slosování a kromě parádních hudebních dárků od všech zúčastněných skupin, CD kompilace Fajn Rock Music č.12 a dárků od ČMN tu na někoho z vás čekají i volné vstupenky na koncerty skupin URIAH HEEP v Lidovém Domu ve Kbelech – Praha 9.

Premiéru nového dílu TV ROCKPARÁDY můžete zhlédnout na TV PUBLIC v neděli 1.11. od 22 hod. a dále potom v dalších patnácti reprízách dle programu televize – viz www.publictv.cz

Dále můžete tento nový díl sledovat ON LINE od 1.11.09 na adrese: www.rockparada.cz kde také najdete veškeré ostatní informace i včetně hlasovací tabulky.

Přejeme vám super rockový zážitek s českými rockery a držíme palce při slosování.

Vaše TV ROCKPARÁDA – FAJN ROCK MUSIC

Poslouchejte Radio Fajn Rock Music online