ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6652 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Turistická soutěž Českého rozhlasu Ostrava Křížem krajem začíná

0 Redakce PLAY.CZ 26.6.2014

V úterý 1. července startuje devátý ročník oblíbené turistické soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem. Letos hrací karta zavede účastníky do osmi zajímavých míst Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Výherci se mohou těšit na výhry v podobě wellness víkendů, horských kol, elektroniky a dalších lákavých cen.

Turistická soutěž Křížem krajem proběhne v termínu od 1. července do 31. srpna. Společnými pořadateli soutěže jsou Český rozhlas Ostrava a Český rozhlas Olomouc. Cílem soutěžících bude sbírat razítka do hrací karty z určených osmi míst obou krajů, kterými jsou například horské vrcholy, muzea nebo hrady.

Kromě razítek musí soutěžící i správně odpovědět na osm otázek, které se k jednotlivým cílům vztahují. Hrací kartu, jako přílohu letošních Rozhlasových novin, najdou zájemci už teď a také v průběhu soutěže ve všech informačních centrech obou krajů, v cílových místech a samozřejmě na recepcích obou regionálních stanic Českého rozhlasu,“ informuje Daniel Martínek, manažer komunikace Českého rozhlasu Ostrava.

Vyplněné soutěžní karty musí být odevzdány do stanic nejpozději do 31. srpna. Vyhlášení výsledků pak proběhne ve vysílání obou stanic první zářijový týden.

V letošním ročníku je opět pro soutěžící nachystán atraktivní mix cen. „Jsou to poukázky na wellness víkendy, poukázky na tři kola značky 4EVER dle vlastního výběru, elektronika, sportovní vybavení, encyklopedie a spoustu dalších zajímavých cen. Bližší informace o soutěži a podmínkách získají soutěžící na internetových stránkách naší a olomoucké stanice,“ doplnil Daniel Martínek.

Výhercem se stane ten, komu se podaří nejlépe vyplnit hrací kartu. Nejdříve se bude hodnotit počet získaných razítek, poté počet správně zodpovězených otázek. V případě shody u více soutěžících rozhoduje o pořadí výherců správně zodpovězená tipovací otázka nebo nejbližší tip.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online

KK 2014_ČRo OV_WEB BANNER 630x120