ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11553 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tři noví dravci na vlně Radia Wave!

0 Redakce PLAY.CZ 8.2.2011

Programové schéma Radia Wave nabízí od února tři nové pořady. Čelisti, Diagnóza F a Kruton jsou dárky pro posluchače k právě oslaveným pátým narozeninám Radia Wave a vhodně rozšiřují tematický záběr stanice.

Do vašich uší se zakousnou filmové Čelisti tria našich filmových publicistů – Aleše Stuchlého, Víta Schmarce a Dana Řeháka (Cinepur/A2). Každý čtvrtek od 18 h vás čeká 60 minut dravého filmového lovu: horké novinky z filmového oceánu, hlavní filmová událost týdne i drobný plankton aktuálních filmových událostí. Čelisti tu nejsou, aby vás potěšily, jsou tu, aby vás nahlodaly! Očekávaný filmový magazín je prvním únorovým dárkem posluchačům.

Adéla Paulík Lichková bude každý čtvrtek od 21 h do hlubin duševních poruch a poruch chování házet pomyslný záchranný kruh. Její pořad nese název Diagnóza F a bude si do něj zvát hosty z řad psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů. Diagnóza F je otevřena tématům, o kterých se těžko mluví. Nabízí jiný pohled na nelehké životní situace, kterými možná procházíte. Nikdo není imunní. Mít psychiatrickou diagnózu ovšem nemusí znamenat, že jste blázni.
Adéla Paulík Lichková, sociální pracovnice, vystudovala obory sociální práce a sociální patologie a prevence, 10 let pracuje v oboru závislostí a drogových služeb, nyní v Centru drogových služeb ve vězení.

Svou premiéru si v únoru „odkroutí“ také magazín Kruton. Ten bude představovat každé pondělí od 22 h hudbu, která mluví jazykem rapu, především tedy hip hop, jeho kořeny, současné proměny a nové směry. V této hudbě hraje důležitou roli také text, a komunikovat tedy hudbou i slovem s vámi bude badatelka v oblasti groovu Mary C. Pravidelný pořad The Best Damn Rap Show sice skončil, ale kvalitní hip hop na Radiu Wave žije díky vibracím planety Kruton!

Poslouchejte Radio Wave online