ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29433 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Trancenavigation

0 Redakce PLAY.CZ 18.8.2009

Sobota 12. Září bude ojedinělá noc, na kterou určitě nezapomenete. TRANCENAVIGATION je první párty ze série, které se budou odehrávat v centru Prahy na Vltavě na největším plovoucím parníku „TYRŠ“.

Skvělá párty začne krátce po 20 hodině vyplutím z přístavu z Rašínova nábřeží dvou hodinovým setem nadějného producenta Michala Poliaka, kterého můžete mimo jiné slyšet v našem vysílání v pořadu World Republic Session.

Za kormidlem ho zhruba po 22 hodině vystřídá další český DJ a producent THOMAS COASTLINE, jehož songy pravidelně hraje ve svých setech Ferry Corsten a nebo v pořadu ASOT- Armina Van Buurena, Thomas Coastline vás skvěle připraví na vyvrcholení večera. V závěru jeho setu vás čeká intro vytvořené Thomasem konkrétně pro tuto akci za doprovodu velkolepého světelného a laserového show přímo v centru Prahy, které bude zakončeno velkým ohňostrojem.

Krátce po půlnoci se za pomyslné hudební kormidlo postaví hlavní hvězdy večera „STONEFACE & TERMINAL“ Dvouhodinový set plný energických tracku těchto dvou neskutečných pařmenů vás dostane stoprocentně do varu.

Vstupenky můžete zakoupit v síti TICKERTPRO (Cena vstupenky 555 .- Kč včetně poplatků)

a nebo přímo v Dance rádiu (Cena vstupenky 499 .- Kč )

vstupenky na místě za 600 ,- Kč

Více informací o interpretech:

STONEFACE & TERMINAL

http://www.stoneface-terminal.de/home.html

THOMAS COASTLINE

http://www.myspace.com/thomascoastline

MICHAL POLIAK

http://www.michalpoliak.com/home/cze/