ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4773 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

The Kills na Radiu Wave

0 Redakce PLAY.CZ 30.3.2009

Pořad Stage 2.4. 2009 od 19:00

Alison Mosshart se teď sice spustila v novém projektu The Dead Weather s Jackem Whitem, ale nejdůležitější je pro ni stále partnerství s Jamie Hincem v The Kills. Duo loni koncertovalo jako o život na podporu hymnické desky Midnight Bloom a spřízněné bavorské rádio On 3 si ho 13. listopadu pozvalo na koncert k sobě do studií. Říznou show si tak v plné parádě můžete exkluzivně poslechnout ve čtvrtek od sedmi večer v pořadu Stage i na Radiu Wave.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz, www.myspace.com/radio_wave.
Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online