ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21612 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Talisman: světová show v Praze

0 Redakce 20.9.2007

Talisman, Faraón, Bubínkové sólo, Redova květina, Sukker Bulag, Šavlový tanec, Bollywoodská fantasie,
Chrámový tanec, Mahbobty, Překvapení a mnohé další… to je jen několik ze 17 tanečních vstupů ve 20 speciálních kostýmech unikátního tanečního páru Beaty a Horacia Cifuentes, kteří zavítají se svou velkolepou taneční show “Talisman” do Prahy tuto sobotu 22. září

Beata a Horacio Cifuentes jsou jedineční nejen tím, že tvoří pár v soukromí i tanci. Ojedinělý je i jejich projekt „Oriental Fantasy“ – velkolepé tanečně-divadelní představení v duchu orientu. Nejnovější představení s názvem Talisman tvoří jemně namíchaná, rafinovaná směs různých druhů tanců – orientální folklór, fantazie, sólový orientální tanec i duety. Okořeněna je symboly životní síly starověkého Egypta a dalších dávných kultur a jejich taneční rituály. Nebude chybět ani milostný románek a vzplanutí lásky v hříšné komedii. Beata a Horacio tančí ve 20 speciálně připravených kostýmech – 8 z Egypta, 2 z Indie, 2 z opery v San Francisku a 8 kostýmů je zhotovených v Berlíně, které navíc vlastnoručně vyšil sám Horacio Cifuentes! .

Své umění budou oba tanečníci předávat také na speciálních seminářích, které budou probíhat od pátku do neděle v Praze. Zájemci se mohou naučit taneční choreografie na téma Svůdná orientální rumba, Klasický egyptský tanec a Bubínkové solo.

22.září 2007
19:00 hodin
Divadlo Blaník, Václavské náměstí 56, Praha 1
Vstupenky v prodeji v pokladně divadla a na recepcích Centra Tance
Rezervace vstupenek a další informace: Centrum Tance http://www.centrumtance.cz