ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15046 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Šťastný nový ro(c)k 2007!

0 Redakce 3.1.2007

Vánoční dárky rozdány, bigbítový koš rozebrán, povánoční i předsilvestrovské dárky zmizely, jdeme na další úspěšný Hey ro(c)k. Na konec roku jsme si pro posluchače Radia Hey Brno a Třebíč nachystali pořádnou nadílku.A nejen tu hudební. Na frekvencích 96,8 a 91,8 FM jsme každý den rozdávali cédéčka, lyže, snowboardy, pivka, nářadí, oblečení, lístky do kina a další hromadu věcí.

Koledy se u nás taky hrály, samozřejmě ty rockové. Nevynechali jsme ani recept na poctivý, rockový, bigbítový vánoční bramborový salát.

S rozdáváním dárků jsme si to trošku protáhly až do 26. prosince a pak už jsme plynule přešli na zásobování našich posluchačů tekutým chlebem pro jejich silvestrovské oslavy.

No a konec roku – ten byl opravdu Hey. Prošli jsme celý rok 2006 ze všech stran, nejen z té hudební, nezapomněli jsme ani na sport, na nejdůležitější události spojené s muzikou a na ta nejvýznamnější výročí roku 2006. O půlnoci tady byla pravá a nefalšovaná rocková česká hymna a potom na Nový rok až do pravého poledne jenom pohoda s rockovými ploužáky. Ještě jsme stihli našim posluchačům poradit, jak se dostat z kocoviny a už je tady další ro(c)k.

Říká se jak na Nový rok, tak po celý rok … u nás to platí dvojnásob. Hned od 2. 1. jsme začali posluchačům rozdávat aktuální CD+DVD Aleše Brichty – Divadlo Snů. A v neděli Vám pustíme nové album Kabátů – Corrida.

Takže: Jak na Nový rok, tak po celý rok. Ten s číslicemi 07 na konci bude pro Radio Hey a jeho posluchače minimálně stejně poctivě rockový jako ten rok uplynulý.