ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 3963 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Startuje oblíbená soutěž Českého rozhlasu Ostrava „Křížem krajem“ s novými pravidly

0 Redakce PLAY.CZ 28.6.2016

Poznávejte, navštěvujte, fotografujte a ušetříte i vyhrajete – to je letošní slogan oblíbené letní soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem, tentokrát s novými, jednoduššími, pravidly. Stačí navštívit jakékoliv zajímavé místo Moravskoslezského kraje, vyfotit se tam s logem Českého rozhlasu Ostrava a fotku poslat ke zveřejnění na facebookový profil ostravské stanice. Na výherce čekají výhry v podobě horských kol, pobytu v hotelu nebo na horské chatě v Beskydech, předplatné a další atraktivní ceny.

Český rozhlas Ostrava již pojedenácté nachystal pro své posluchače na prázdninové měsíce oblíbenou turistickou soutěž s názvem Křížem krajem. „Novinkou pro letošní ročník je, že účastníci soutěže nebudou navštěvovat námi určená konkrétní turistická místa. Tentokrát bude pouze na nich, jaká místa v Moravskoslezském kraji navštíví,“ říká k novým pravidlům manažer komunikace Českého rozhlasu Ostrava Daniel Martínek. „Na těchto místech se účastníci soutěže vyfotí s logem Českého rozhlasu Ostrava a fotografii pak zašlou ke zveřejnění na facebookový profil Českého rozhlasu Ostrava. Princip soutěže jsme pro účastníky co nejvíce zjednodušili,“ doplnil Daniel Martínek.

Logo Českého rozhlasu Ostrava, spolu se slevovými kupóny pro návštěvu vybraných muzeí a zámků, najdou účastníci na poslední straně zítřejšího vydání přílohy Cesty městy, která vyjde v Deníku. Později v průběhu července bude příloha Cesty městy také k dispozici v informačních centrech Moravskoslezského kraje nebo si hrací kartu s logem mohou účastníci stáhnout a vytisknout z internetových stránek ostravské stanice Českého rozhlasu. Počet zaslaných fotek není limitován. Účastník soutěže jich může zaslat na e-mailovou adresu [email protected] i několik. Všechny zaslané fotografie poté budou zveřejněny na facebookovém profilu Českého rozhlasu Ostrava.

„Vítězem soutěže se stane ten autor, jehož fotografie získá do 31. srpna nejvíce označení „like“ – tedy ta, která se bude nejvíce líbit. Podle počtu získaných lajků odměníme celkem 10 soutěžících, kteří obdrží horská kola, pobyt v hotelu v Beskydech, předplatné denního tisku, roční předplatné časopisu Příroda a další atraktivní ceny,“ prozradil k vyhodnocení Daniel Martínek. Jeden ze soutěžících získá také mimořádnou cenu – víkendový pobyt na Chatě Prašivá. Tu mu přidělí odborná komise složená z vedení stanice a profesionálních fotografů. Vyhodnocení soutěže proběhne přímo v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava v pátek 2. září. Bližší informace k soutěži a úplná pravidla jsou zveřejněna na internetových stránkách stanice.

Poslouchejte ČRo Ostrava online