ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4957 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stále můžete hrát před Iron Maiden

0 Redakce 20.3.2007

Den, kdy Radio Hey Ostrava a Brno ukončí hledání předkapely Iron Maiden se blíží. Více dále v textu.

O víkendu se v řadě míst naší země konaly tradiční josefovské poutě a slavnosti. Ve vysílání rádia Hey Ostrava a Brno jsme v pondělí neudělali výjimku. Vždyť jen vzpomínka na léta školou povinná, nás utvrzuje v tom, že jsme národem slavných nositelů tohoto jména a to zdaleka nemusí být v kontextu s rockovou muzikou. Přesto pozdravit Josefy ve vysílání jsme si neodpustili. Odměnou nám byla hromada vzkazů a pozdravů všech známých a příbuzných Pepíků, Josefů a dalších ekvivalentů tohoto sice prapůvodem židovského jména, nicméně historicky můžeme říct, že i tak trochu tradičního českého jména. Je sice pravdou, že nositelů jména Josef v českých zemích statisticky ubývá, nicméně nevzpomenout na něj jsme opravdu nemohli.

Úterní den bude opět vzpomínkový. Nedávno jsme si připomněli významný den vstupu ČR do NATO a v souladu s tím nás napadla jedna věc. Co takhle vzpomínka na vojenská léta? Bereme-li v potaz, že téměř 90% našich posluchačů bylo vzhledem ke svému věku „na vojně,“ pak se určitě rádi podělí společně s námi o své vzpomínky.
Ve středu si opět téma dne zvolí sami posluchači a aby se někomu nezdálo, že se ptáme jen mužů, pak hned čtvrtek bude na rádiu Hey více rockově romantický. Nahlédneme do soukromí slavných žen a připomeneme si některé z nich. K tomu trocha „jemnějších“ rockových nahrávek a kombinace vskutku třaskavá, to je, či bude výsledný produkt všeho. Kdo by si totiž rád neposlechnul třeba Joan Jett, Janis Joplin, Alanis Morisette a další? A k tomu trocha více informací z jejich soukromí? Hm. Nechte se překvapit. A pak už zase pátek. Dobrý recept na víkend k tomu, pozvání k poslechu večerního blues a více již neprozradíme.

Samotný závěr ovšem musí být připomenutím velkého „castingu,“ kdy hledáme společně s posluchači rádia Hey Ostrava a Brno předskokana legendárním Iron Maiden. Už jen 14.dní nás dělí ode dne, kdy definitivně uzavřeme možnost zasílat nahrávky kapel, které by si rády vystřihly svůj hudební set vedle této heavy metalové legendy, a to šestého června v Ostravě na Bazalech. Bude to vskutku hodně zajímavé. Více se dozvíte na webech www.radiohey.cz nebo www.metalhey.com

Poslouchejte Radio Hey online