ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18259 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave

0 Redakce PLAY.CZ 13.4.2009

Anathallo – záznam koncertu na Stagi
Pokud je nějaká současná hudební škatulka vypelichaná jako starší pražský krysařík, pak post rock bude na jednom z čelných míst. Jedna z mála kapel, která se za tento přídomek stydět nemusí, je michiganská sedmice Anathallo. Sufjan Stevens na ně pěje oslavné ódy, svoji pevnou pozici mají na indie hiphopovém labelu Anticon a v loňském roce ukradli večer na strahovské Sedmičce výborným kolegům Why?. Je třeba ještě něco dodávat? Snad jen to, že jejich vystoupení proběhlo na mnichovském festivalu On3radio, který našim veřejnoprávním kolegům z On3 nepokrytě závidíme.
Pondělí 13.4.2009, Stage, 19:00 – 20:00

Elbow – záznam koncertu na Stagi
Brit Awards a Mercury Prize ověnčení manchesterští Elbow jsou po téměř dvaceti letech maximálně v kurzu. Jejich loňská deska The Seldom Seen Kid slízla indie rockovou smetanu ze všech možných stran a letošní koncertní sezona, včetně většiny zásadních festivalů, bude jejich. Jak zněli tito nezávislí elegánové na loňském irském festivalu Electric Picnic, se dozvíte na čtvrteční Stage Radia Wave, kde vám pravidelně přinášíme záznamy zajímavých kapel z celého spektra moderní populární hudby.
Čtvrtek 16.4., Stage 19:00 – 20:00

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.
Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.
Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online