ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22429 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – White Lies

0 Redakce PLAY.CZ 14.4.2010

Stage (pondělí 12.4. / 19:00 – 20:00)

RUCKUS ROBOTICUS (DJ-set) ze Solid Steel Session

Rodák z amerického Ohia Ruckus Roboticus velmi rychle zjistil, že jeho srdce bije pro taneční hudbu, funk a hip hop. Nejvíce je známý jako originální a kreativní DJ, který je schopen připravit vhodný set pro party, výstavní galerii, módní přehlídku, houseparty nebo třeba rozhlasovou Solid Steel show, kterou si na Stagei Radia Wave pustíme.

Stage (čtvrtek 15.4. / 19:00 – 20:00)

WHITE LIES z Roskilde 09

Začátkem loňského roku způsobili White Lies hodně velký poprask především na anglické hudební scéně, kterou rozdělili na dva radikálně naladěné tábory. Záznam jejich setu z vyhlášeného festivalu v Roskilde jasně ukáže, že i s jednou deskou lze utáhnout masy fanoušků pod pódiem s prstem v nose.

Stage

pondělí 12.4. / 19:00 – 20:00

RUCKUS ROBOTICUS (DJ-set) ze Solid Steel Session

čtvrtek 15.4. / 19:00 – 20:00

WHITE LIES z Roskilde 09

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online