ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7299 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – The Very Best, CocoRosie

0 Redakce PLAY.CZ 6.8.2010

STAGE (pondělí 9.8. / 19:00 – 20:00)
The Very Best z Festivalu Le Printems De Bourges 2010


Po jihoafričanech BLK JKS vám nabízíme další africké chutě v podobě záznamu koncertu The Very Best. Radioclit je sice producent a DJ z Londýna, nicméně prolnutí s parťákem Esau Mwamwayou, pocházejícího z Mali, tvoří z hudby The Very Best výjimečný afro-pop, který na jejich loňské desce Warm Heart Of Africa zarezonoval napříč kontinenty. Letošní dubnové vystoupení na francouzském festivalu Le Printems De Bourges budiž důkazem jejich vitálnosti. Navýsost letní koncert si můžete poslechnout už v pondělí od 19h v pořadu Stage.

STAGE (čtvrtek 12.8. / 19:00 – 20:00)
CocoRosie z Divadla Archa 2010

Řekli jsme vám o nich snad už úplně všechno. Společně s divadlem Archa jsme vám také zprostředkovali jejich koncertní vystoupení. Bianca a Sierra mnohým oprášili víru ve věčnou dětskou hravost a ostatní alespoň okouzlili barevností svého nejen hudebního projevu. Mimořádně vydařený koncert jsme pochopitelně nahráli a už tento čtvrtek ho servírujeme v pořadu Stage od 19h.

STAGE
pondělí 26.7. / 19:00 – 20:00
The Very Best z Festivalu Le Printems De Bourges 2010

čtvrtek 29.7. / 19:00 – 20:00
CocoRosie z Divadla Archa 2010

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post-rock, nu folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip-hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na wave.cz.

Sledujte nás také na facebook.com/croradiowave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online