ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14821 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Santigold a Nick Cave

0 Redakce PLAY.CZ 30.10.2009

Stage (pondělí 2.11., 19:00 – 20:00) Santigold z Paléo Festivalu

Santi White se už stala hvězdou mainstreamu, ale byli bychom hloupými snoby, kdybychom ji kvůli tomu vytěsnili ze svého zřetele. Pod pseudonymem Santogold jsme vám ji už nabídli z loňského vystoupení v Mnichově. Teď ji, už coby Santigold, přinášíme v jinde neslyšeném záznamu z letošního vydání španělského festivalu Paléo. Strhující dračici, která nám vrátila víru v chytrý a svébytný ženský rap, si můžete v ještě horkém záznamu vychutnat už toto pondělí v pořadu Stage.

Stage (čtvrtek 5.11., 19:00 – 20:00) Nick Cave And The Bad Seeds z Oxegenu 2009

Nick Cave sice nepatří k nejmladším interpretům, které na Radiu Wave hrajeme, ale jeho neutuchající pracovní nasazení a skladatelská potence válcuje veškeré trendomilské předsudky. Se zatím poslední a mimořádně vydařenou deskou Dig, Lazarus, Dig!!! se loni zastavil i v Praze. V pondělním pořadu Stage si ovšem můžete poslechnout ještě velmi čerstvý a nezkrácený záznam vystoupení jeho Bad Seeds z letošního irského festivalu Oxengen. Opilý duet se Shanem McGowanem v Lucy, hymny jako Tupelo nebo The Mercy Seat i nejnovější skladby si může poslechnout už tento čtvrtek exkluzivně v pořadu Stage od 19.00.

Stage

pondělí 2.11. 19:00 – 20:00: Santigold z Paléo Festivalu

čtvrtek 5.11. 19:00 – 20:00: Nick Cave And The Bad Seeds z Oxegenu 2009

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online