ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15589 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Miss Kittin & The Hacker

0 Redakce PLAY.CZ 15.10.2009

Stage (pondělí 19. 10., 19:00 – 20:00) Miss Kittin & The Hacker z festivalu Oxygen 09

Temní elektronici k sobě nakonec vždy cestu najdou. Dříve elektroclashová královna, dnes temná univerzálka Miss Kittin se spojila Michelem Amatem, který si nechá říkat The Hacker, už na začátku své kariéry. Natočili spolu svým způsobem žánrově přelomové First Album a poté se každý vydal svou vlastní cestou. Po sedmi letech svou spolupráci obnovili, natočili pokračovatele lakonicky nazvaného Two a ruku v ruce vyrazili i na světová pódia. Naživo jim to jde hezky od ruky, o čemž se můžete přesvědčit v pořadu Stage Radia Wave.V pondělí 19. října od 19 hodin si můžete poslechnout záznam jejich setu z letošního ročníku irského festivalu Oxygen.

Stage (čtvrtek 22. 10, 19:00 – 20:00) Karl Blau z festivalu Creepy Teepee

Znovu se vracíme do Kutné Hory na Gask Artfest, tentokrát s naší nahrávkou písničkářského solitéra Karla Blaua. Nadžánrový borec se na nádvoří Jezuitské koleje projevil přesně tak, jak jsem si ho přáli vidět a slyšet – s rukama plnýma jedinečných skladeb v jakoby nenápadném, ale strhujícím podání. Záznam celého vystoupení Karla Blaua z letošního léta si můžete poslechnout ve čtvrtek od sedmi večer v pořadu Stage.

Stage

pondělí 19.10. 19:00 – 20:00: Miss Kittin & The Hacker z festivalu Oxygen 09

čtvrtek 22.10. 19:00 – 20:00: Karl Blau z festivalu Creepy Teepee

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online