ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26609 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – MIDI LIDI a Bill Callahan

0 Redakce PLAY.CZ 25.9.2009

PONDĚLNÍ STAGE – MIDI LIDI z ostravské Radio Wave Live Session (28. 9. 2009; 19:00 – 20:00)

Po prázdninách opět vracíme na scénu naše pravidelné koncerty, tentokrát ve spolupráci s regionálními stanicemi Českého rozhlasu. Celé dva roky jsme přinášeli přední české alternativní skupiny z karlínského Studia A. Nyní vyrážíme za našimi mimopražskými posluchači. Na podzim se vám ukážeme ve třech regionálních studiích. Jako první pánové a dáma na holení se o vaši „regionální“ přízeň budou 26. září od 20 hodin ucházet MIDI LIDI. Pokud se vám nepodaří naživo okusit syntezátorový pop říznutý strojovými zvuky, pak si vychutnejte záznam koncertu, který uslyšíte v pořadu Stage 28. září od 19 hodin, kdy se na našich webových stránkách současně objeví i videozáznam z vystoupení.

ČTVRTEČNÍ STAGE – Bill Callahan z festivalu Creepy Teepee 09 (1. 10. 2009; 19:00 – 20:00)

Chlápků s kytarou je příliš. Výjimečných písničkářů pak už mnohem méně a skutečné těžké váhy spočítáte na prstech jedné ruky. Bill Callahan patří mezi největší songwriterská esa posledních dvaceti let. Donedávna vystupoval coby Smog, na poslední desce se už ale prezentuje pod občanským jménem. Jeho vystoupení bylo o letošních letních prázdninách vyvrcholením kutnohorského festivalu Creepy Teepee a je nám potěšením vám jeho set exkluzivně představit v pořadu Stage Radia Wave, ve čtvrtek 1. října od 19 hodin.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online