ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15131 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Michachu and the Shades

0 Redakce PLAY.CZ 10.12.2009

PONDĚLNÍ STAGE – Michachu and the Shades, Esser, Girls In Hawaii a Moriatry z Eurosonic Festival 09

Rok se s rokem sešel a za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale hned za nimi vykukuje směrem k hudebním fanouškům holandský Eurosonic festival, který se snaží hned zkraje roku představit veřejnosti i kapitánům hudebního průmyslu zajímavé naděje z celé Evropy, včetně České republiky. V letošním roce se na festivalu představili avant hip-hopeři WWW, v příštím roce to bude Kill The Dandies! Jako návnadu na případnou návštěvu do Groningenu vám pustíme krátké sety těch, kteří vystupovali v letošním roce. A to konkrétně Michachu and the Shades, Esser, Girls In Hawaii a Moriatry, kteří se tento měsíc premiérově představili i v Praze. Poslouchejte 14. prosince, v sedm večer, v pořadu Stage Radia Wave.

ČTVRTEČNÍ STAGE – Kings Of Convenience z Říma

Hrát v akustickém duu nikdy nebylo návodem na zaručenou popularitu. Sázka na intimní náladu a sezpívané dvojhlasy, jak od Simona a Garfunkela, se ale Kings of Convenience vyplatila. Dokonce celosvětově, což se už jen tak někomu nepodařilo. Po pěti letech přinesli Kings of Convenience novou desku Declaration Of Dependence, a vyrazili s ní na rozsáhlé evropské turné, které citlivé veřejnoprávní mikrofony zastihly v Itálii. Jak přijalo horkokrevné římské publikum intimní zpovědi norských kluků, se budete moci přesvědčit ve čtvrtek 17. prosince v pořadu Stage Radia Wave od 19 hodin.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online