ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15194 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Massive Attack

0 Redakce PLAY.CZ 1.3.2010

Stage (pondělí 1.3., 19:00 – 20:00)

MASSIVE ATTACK z milánské haly Palasharp (1.ČÁST)

Massive Attack mají venku novou desku Heligoland, kterou na podzim testovali ve velkých halách po celé Evropě. V Praze se ukázali 3. listopadu a jen čtyři dny poté zaplnili do posledního místa i milánskou halu Palasharp. Jejich dvouhodinovou triphovovou show vám přineseme v nezkrácené podobě rozseknutou na dvě části, a to v pondělní a čtvrteční Stage. V pondělní části se můžete těšit spíše na představení nové desky spolu s hrstkou starších novinek z alb 100th Window a Mezzanine. Jak to říká Jiřina Bohdalová na začátku večerníčku o Rákosníčkovi? Připravte se na „atmosféru, která by se dala krájet“. V pondělí 1. března v pořadu Stage Radia Wave od 19 hodin.

Stage (čtvrtek 4.3., 19:00 – 20:00)

MASSIVE ATTACK z milánské haly Palasharp (2.ČÁST)

Massive Attack mají venku novou desku Heligoland, kterou na podzim testovali ve velkých halách po celé Evropě. V Praze se ukázali 3. listopadu a jen čtyři dny poté zaplnili do posledního místa i milánskou halu Palasharp. Ve čtvrtek budeme pokračovat druhou, závěrečnou částí. Kapela své fanoušky nemohla ochudit o zásadní trip-hopové hymny, a tak se i vy dočkáte klasik Unfinished Sympathy, Karmacoma nebo Safe From Harm. Druhou část loňského koncertu Massive Attack vám přineseme ve čtvrtek 4. března v pořadu Stage Radia Wave od 19 hodin.

Stage

pondělí 1.3. / 19:00 – 20:00

MASSIVE ATTACK z milánské haly Palasharp (1.ČÁST)

čtvrtek 4.3. / 19:00 – 20:00

MASSIVE ATTACK z milánské haly Palasharp (2.ČÁST)

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online