ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28080 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Madness a Peter Doherty

0 Redakce PLAY.CZ 18.2.2010

Stage (pondělí 22.2., 19:00 – 20:00)

MADNESS z festivalu Roskilde 09

V hudební branži, kde se druhá doba vyvažuje zlatem, není moc kapel, které jsou důležitější než londýnští Madness. Ska puristé sice nad jejich bratřením jamajského stylu s popem 80. let hořekují, ale je pravdou, že není moc kapel, které by pomohly rozšířit popularitu tohoto stylu víc, než právě sedmička z Camden Town. V loňském roce vydali Madness výborné deváté řadové album The Liberty of Norton Folgate a k jeho podpoře podnikli masivní letní turné, které zahrnulo i slovutný Roskilde festival. Z něho vám v pondělí 22. února od 19 hodin přinášíme nezkrácený záznam, který představí kapelu ve velmi dobrém rozpoložení, střílící do publika jeden žánrový diamant za druhým.

Stage (čtvrtek 25.2., 19:00 – 20:00)

PETER DOHERTY z Paleo Festivalu 08

Vcelku obstojný písničkář, workoholik a především prvoligový feťák, to je frontman The Libertines, Babyshambles, který v loňském roce natočil svoji první sólovou desku Grace/Wastelands. Všichni ho znají z bulvárních článků, kterých je tolik, že by vystačily na několikasvazkový román ruského střihu. Jaký je ale Doherty hudebník mimo studio? Dokáže vachrlatou slávu podpořit i kvalitním koncertním zážitkem? Tyto otazníky by mohl rozřešit záznam jeho sólového koncertu, který Peter Doherty odehrál předloni na švýcarském Paleo festivalu a na Radiu Wave ho můžete slyšet ve čtvrtek 25. února od 19 hodin i Vy.

Stage

pondělí 22.2. 19:00 – 20:00:

MADNESS z festivalu Roskilde 09

čtvrtek 25.2. 19:00 – 20:00:

PETER DOHERTY z Paleo Festivalu 08

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online