ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Lee Scratch Perry

0 Redakce PLAY.CZ 8.1.2010

Stage (pondělí 11.1., 19:00 – 20:00) Lee Scratch Perry z festivalu Metropop 09

Nezdolnou energií disponuje ve svých 73 letech vynálezce dubu, originální producent a muzikant Lee „Scratch“ Perry. Na svém kontě má neuvěřitelných šest desítek řadových alb, na kterých vybrušuje svůj halucinogenní vynález – dub. Jeho set ze švýcarského festivalu Metropop, přináší důkaz o tom, že vitálního jamajského veterána a spolupracovníka desítek muzikantů od Beastie Boys, přes Mobyho až po Lightning Bolt, by bylo chybou penzionovat v jeho studiu. Jeho moderní vidění houpavé hudby a elán, který rozdává nejen na svých koncertech, by mu mohl leckdo závidět.

Stage (čtvrtek 14.1., 19:00 – 20:00) Final Fantasy z Radiokulturhausu ve Vídni

Využíváme unikátní příležitosti, kdy má Owen Pallett Desku týdne, a aktuálně do vysílání zařazujeme jeho unikátní koncert, který originální houslista představil vídeňskému publiku 8. srpna 2009. V polovině koncertu, který se konal v koncertní síni rakouského veřejnoprávního rozhlasu, se k sólovému Pallettovi přidal i symfonický orchestr rakouského rozhlasu a s půlročním předstihem naznačil, o čem bude jeho nové album Heartland

Stage

pondělí 11.1. 19:00 – 20:00: Lee Scratch Perry z festivalu Metropop 09

čtvrtek 14.1. 19:00 – 20:00: ) Final Fantasy z Radiokulturhausu ve Vídni

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online