ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6333 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – King Cannibal

0 Redakce PLAY.CZ 4.6.2010

Stage (pondělí 7.6. / 19:00 – 20:00)

KING CANNIBAL z Electron festivalu 2010

„Asi těžko by někdo ještě před pár měsíci čekal podobně nekompromisní set míchající ostrý dubstep s technem a breakcoreovými prvky od interpreta, který vydává u labelu Ninja Tune. Ale časy se mění a King Cannibal měl na svědomí vytvoření jedné z vůbec největších party atmosfér a tanečních kotlů za celý festival“, referoval v loňském roce o vystoupení Dylana Richardse z polského festivalu Nowa Muzyka kolega Jarda Petřík. Poté, co tohoto londýnského rezidenta, který působil na scéně jako Zilla, naplno pohltily basové temné vlny, změnil svůj pseudonym a popustil vášeň party sklonům. Výsledkem je koncertní atrakce, která rozpálila doběla nejen obecenstvo Nowe Muzyky, ale čerstvě i parket švýcarského Electron festivalu, který proběhl počátkem dubna v Ženevě. Set King Cannibala si budete moci vyslechnout na Stagei Radia Wave v pondělí 7. června od 19 hodin.

Stage (čtvrtek 10.6. / 19:00 – 20:00)

BLACK HEART PROCESSION z klubu Yacht

V polovině května u nás poprvé vystoupila jedna z nejemotivnějších skupin současnosti: The Black Heart Procession. Desperáti ze San Diega si zahráli v Česku rovnou dvakrát – v Brně a v Praze. Koncerty „Černosrdcového procesí“ byly pro spoustu českých fanoušků splněným snem. Kapela kolem zpěváka a kytaristy Palla Jenkinse a multiinstrumentalisty Tobiase Nathaniela přijela představit svoje stále aktuální album Six, ale na obou českých koncertech jsme se dočkali i spousty starších skladeb. Radio Wave si počíhalo s nahrávací technikou na zachmuřenou čtveřici v brněnském klubu Yacht a zaznamenalo pro vás koncert, který svou naléhavostí hravě překoná veškeré komunikační a technické bariéry mezi mikrofony a výstupními reproduktory nebo sluchátky vašich přijímačů. Brněnský koncert The Black Heart Procession vám na Stagei Radia Wave pustíme ve čtvrtek 10. června od 19 hodin.

Stage

pondělí 7.6. / 19:00 – 20:00

KING CANNIBAL z Electron festivalu 2010

čtvrtek 10.6. / 19:00 – 20:00

BLACK HEART PROCESSION z klubu Yacht

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu-folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).

Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na www.wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online