ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25287 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Kill The Dandies!

0 Redakce PLAY.CZ 25.1.2010

Stage (pondělí 25.1., 19:00 – 20:00) Kill The Dandies!, Everything Everything, Negrita a The Hickey Underworld z letošního Eurosonic festivalu

Je to k nevíře, ale jeden rockový festival už máme letos zdárně za námi. Proběhl v holandském Groningenu a představil zajímavé naděje z celého spektra populární muziky, které se snaží zbytku Evropy představit jednotlivé země evropské vysílací unie. Procházku kluby Eurosonic festivalu začneme domácím želízkem v ohni – Kill The Dandies!, poté se přemístíme za art popovým kvartetem Everything Everything z Manchesteru a ti po 13 minutách předají štafetu italským následovníkům Manu Chaa, kteří si říkají Negrita. Poslední čtvrthodinu Stage Radia Wave pak obsadí belgičtí The Hickey Underworld, kteří organickým způsobem kombinují stoner rock s emocorem.

Zmíněné kapely uslyšíte v pořadu Stage v pondělí 25. ledna, od 19 hodin.

Stage (čtvrtek 28.1., 19:00 – 20:00) Karl Blau z Creepy Teepee 09

Znovu se na vracíme do letních prázdnin loňského roku do Kutné Hory na Gask Artfest, tentokrát s naší nahrávkou písničkářského solitéra Karla Blaua. Nadžánrový borec se na nádvoří Jezuitské koleje projevil přesně tak, jak jsem si ho přáli vidět a slyšet – s rukama plnýma jedinečných skladeb v jakoby nenápadném, ale strhujícím podání. Je čas se připravit na jeho druhý koncert, který proběhne 24. února v pražské 007. Záznam celého vystoupení Karla Blaua z loňského léta si můžete poslechnout na Stagei Radia Wave ve čtvrtek 28. ledna od sedmi večer.

Stage

pondělí 25.1. 19:00 – 20:00: Emiliana Kill The Dandies!, Everything Everything, Negrita a The Hickey Underworld z letošního Eurosonic festivalu

čtvrtek 28.1. 19:00 – 20:00: Karl Blau z Creepy Teepee 09

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online