ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15912 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Josh Wink a Dinosaur Jr.

0 Redakce PLAY.CZ 18.3.2010

Stage (pondělí 22.3., 19:00 – 20:00)

JOSH WINK (DJ-set)

Joshua Winkleman alias Winc, Wink, Winks a Winx, Accent, The Crusher, Dinky Dog a Size 9, zkrátka Josh Wink je taneční Djskou legendou, kterou nastartoval ve svých 13 letech ve Filadelfii. Od roku 1994 vydává jeden singl za druhým, nejčastěji na svém vlastním labelu Ovum. Nejslavnější období tohoto striktně vinylového DJe přišlo na přelomu milénia se singly Liquid Summer, Don´t Laugh a Higher State Of Consciousness, kterých se prodalo dnes těžko pochopitelných více jak půl milionu kusů. V následujících letech nenechal Josh zahálet ani jeden ze svých pseudonymů, vydal několik desítek singlů, dlouhý seznam remixů, alba “Left Above The Clouds”, “Herehear” a “20 To 20”. Současná hudba Joshe Winka má často blízko k produkci minimalistů typu Richie Hawtin, Magda nebo Ricardo Villalobos. DJ Josh Wink umí dokonale pracovat s publikem, je schopen zahrát vynikající řízné techno, stejně tak dobře jako rozjetý groovy house, či tikající a bublající minimal. Stejně jako v setu, který vám pustíme na Stagei RadiaWave, v pondělí 22. března od sedmi hodin večer.

Stage (čtvrtek 25.3., 19:00 – 20:00)

DINOSAUR JR. z festivalu Reeperbahn 09

Jsou to už dva roky, co v pražském Paláci Akropolis premiérově vystoupila sonická legenda Dinosaur Jr. Kapela se tehdy nečekaně vrátila na scénu v původní, dlouhou dobu rozhádané sestavě a mimo samotné koncerty přihodila i báječnou desku Beyond. Fenomenální úspěch kapelu nabudil k horečnaté činnosti a v loňském roce vyšlo zatím poslední album Farm, které za předchůdcem vůbec nezaostávalo. Kapela pochopitelně vyrazila desku propagovat, a tak se dostala na na line-up významného hamburského festivalu Reeperbahn, z kterého vám přinášíme hodinový záznam vystoupení kapely. Pokud máte tyto indie rockery rádi, pak špicujte uši ve čtvrtek 25. března od sedmi hodin večer a poslouchejte pozorně Stage Radia Wave.

Stage

pondělí 22.3. / 19:00 – 20:00

JOSH WINK (DJ-set)

čtvrtek 25.3. / 19:00 – 20:00

DINOSAUR JR. z festivalu Reeperbahn 09

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online