ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Gossip a F***ed Up

0 Redakce PLAY.CZ 8.10.2009

Stage (pondělí 12. 10., 19:00 – 20:00) Gossip z Paleo Festivalu 2009

Těžkotonážní zpěvačka Beth Ditto se svými Gossip vládne čím dál razantněji. S novou deskou Music For Men měli na Radiu Wave desku týdne a svým vítězným tažením napříč médii a fanoušky zválcovali i francouzský festival Paleo v Lyonu, kde letos zahráli 21. července. Exkluzivní záznam koncertu The Gossip z Paleo festivalu, si můžete poslechnout v pondělí 12. října v pořadu Stage.

Stage (čtvrtek 15. 10, 19:00 – 20:00) F***ed Up z festivalu Creepy Teepee

Po nultém ročníku festivalu Creepy Teepee se nám stýská. Naštěstí jsme ale většinu koncertů na tomhle jedinečném kutnohorském večírku nahráli. Teď vám Creepy Teepee v intoxikujících dávkách nabízíme každý čtvrtek od sedmi večer v pořadu Stage. Tentokrát dojde na punk-harcoreovou jízdu s F***ed Up, na vystoupení, u kterého bylo nutné, být pro celistvý zážitek fyzicky u toho. Jen se koukněte na náš videoreport z Creepy Teepee, na wave.cz. Snad se vás rozjetý Pink Eyes, s kapelou v zádech, dotkne i skrz náš záznam, který vám servírujeme ve čtvrtek, 15. října, od 19 hodin v pořadu Stage.


Stage

pondělí 12.10. 19:00 – 20:00: Gossip z Paleo Festivalu 2009

čtvrtek 15.10. 19:00 – 20:00: F***ed Up z festivalu Creepy Teepee

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online