ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14625 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – DJ Parker a The Drones

0 Redakce PLAY.CZ 26.3.2010

Stage (pondělí 29.3. / 19:00 – 20:00)

DJ PARKER (DJ-set)

Až do vydání jeho alba To Eternity před rokem a půl byl brán DJ Parker za nu-jazzového gramofonového jezdce. Po úspěchu se jeho hvězda vysvobodila z Bristolu a záplava jeho remixů bootlegů a mash-upů zaplavila celou Anglii. Jeho styl si oblíbili Massive Attack nebo dlouhodobě jeden z nejlepších britských hip-hopových DJů, DJ Yoda. Live řeže ve svých setech přes sebe funk, hip-hop, reggae, drum and bass a další styly, třeba i z rock’n’rollové pokladnice 60.let. Prostě to, co kdy bylo vydáno na vinylu. Navíc jeho bezchybná a novátorská technika mixování mu dává možnost provádět se známými kousky opravdové skopičiny. Radiový set, který na Stagei uslyšíte, svede dohromady tak rozdílné umělce jakými jsou Aretha Franklin, Public Enemy, Tricky, Liquid Liquid nebo Glenna Millera a jeho orchestr. V pondělí 29. března si od 19 hod. připravte prostředí pro dobrou párty. Nebudete toho litovat.

Stage (čtvrtek 1.4. / 19:00 – 20:00)

THE DRONES z pražského Lucerna Music Baru

Jestli existuje něco jako “australiacana”, pak jsou esencí téhle krkolomné škatulky The Drones. Představte si zvuk, který se neodmyslitelně pojí k tomu nejlepšímu z historie australské alternativy a posouvá ho do nového tisíciletí. Krom specifického syrového zvuku nabízí tahle výjimečná melbournská pětice chytré, tisknutelné texty a srdcerváčské nasazení na pódiu. Zkrátka nic k povrchnímu letmému poslechu. Přesně to konečně předvedli zatím nedocenění desperáti v loňském roce i v Praze a my jsme u toho jednoduše nemohli chybět. Záznam koncertu z Lucerna Music Baru si můžete poslechnout na Zelený čtvrtek 1. dubna v pořadu Stage od 19 hodin. A není to Apríl 🙂

Stage

pondělí 29.3. / 19:00 – 20:00

DJ PARKER (DJ-set)

čtvrtek 1.4. / 19:00 – 20:00

THE DRONES z pražského Lucerna Music Baru

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online