ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13479 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – DJ Cheeba

0 Redakce PLAY.CZ 11.6.2010

Stage (pondělí 14.6. / 19:00 – 20:00)

DJ CHEEBA ze Solid Steel Radio Show

Vyčnívat z řady nese řadu výhod. Nikdo si vás neplete jinými a zapamatuje si vás na dlouhou dobu. Přesně to se povedlo DJi Cheebovi díky jeho neortodoxnímu přístupu k DJingu. Za rebelii za gramofony byl před dvěma roky také odměněn prestižní cenou Solid Steel mix roku. Od té doby je jeho deník zaplněn štacemi na dlouho dopředu. Naštěstí nezanevřel na ty, kteří mu pomohli do světa, a tak si díky spolupráci se slovutnou BBC budeme moci vychutnat čerstvý set DJe Cheeby pro dubnovou Solid Steel Radio Show. V první části se těšte na lounge ukolébavky s Red Hot Chili Peppers, Erykah Badu nebo Arethou Franklin, zatímco druhá polovina se rozjede s Royem Ayersem, Raekwonem a Jamesem Brownem. Netradiční DJ-set od Cheeby pro vás na Stagei Radia Wave servírujeme v pondělí 14. června od 19 hodin.

Stage (čtvrtek 17.6. / 19:00 – 20:00)

EAGLES OF DEATH METAL z festivalu Rock Werchter 2009

Pokud jste někdy slyšeli alespoň takt písně od Eagles Of Death Metal, tak vám není potřeba zbytečně zdůrazňovat, že tohle nemá s death metalem nic společného. Pánům jde totiž hlavně o zábavu, kterou skýtá produkce hlasitého, kníratého, trochu machistického a hlavně obrovskou nadsázkou opatřeného rokenrolu. Vystudovaný novinář s vizáží motorkářského playboye Jesse Hughes by svými ironickými a provokativními postřehy o showbyznysu na posezení naplnil hned několik pop-kulturních Kýblů Radia Wave. A taková je i hudba Eagles Of Death Metal. Nemá v podstatě vyšší ambici než opěvovat ženy a večírky v Los Angeles, ale dělá to tak zábavně a s tak odzbrojující stylizací, že zaručeně pošle do kolen i ty nejzatuhlejší intelektuály. Na svém kontě má tři řadové desky, z nichž poslední Heart On sklidila po právu nejvíce vavřínů na všech frontách. Propagace alba se protáhla až přes celou loňskou koncertní sezonu, a tak vám můžeme díky aktivitám vlámské veřejnoprávní rozhlasové a televizní unie pustit na Stagei Radia Wave koncert rockových rošťáků Eagles Of Death Metal, který odehráli na belgickém monstr festivalu Rock Werchter. Nalaďte si ve čtvrtek 17. června od 19 hodin.

Stage

pondělí 14.6. / 19:00 – 20:00

DJ CHEEBA ze Solid Steel Radioshow

čtvrtek 17.6. / 19:00 – 20:00

EAGLES OF DEATH METAL z festivalu Rock Werchter 2009

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu-folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).

Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na www.wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online