ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5177 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Dizzee Rascal

0 Redakce PLAY.CZ 21.6.2010

Stage (pondělí 21.6. / 19:00 – 20:00)

DIZZEE RASCAL z festivalu Pukkelpop 2009

Z Dizzeeho už je dávno hvězda první velikosti. Ačkoli máme k jeho posledním nahrávkám výhrady, naživo je tenhle rapper stále přinejmenším zábavný. Vedle klišovitého skandování „Make Some Nooooise!“ šikovně protíná elektroniku, grime, ragga s čistokrevným popem. Jak se mu to dařilo na loňském vydání festivalu Pukkelpop, si můžete v plné parádě poslechnout v pondělním vydání pořadu Stage.

Stage (čtvrtek 24.6. / 19:00 – 20:00)

WOVENHAND z Paláce Akropolis

První koncert z řady Radio Wave uvádí… jsme do vás cpali horem dolem. V květnu jsme do pražského Paláce Akropolis přivezli kapelu Wovenhand a teď přichází čas si mimořádně vydařené vystoupení Davida Eugena Edwardse a spol. vychutnat z klidu vašich domovů. Nekrácený záznam koncertu, ze kterého najdete na našem webu i video reportáž, servírujeme ve čtvrtek od 19 hodin v pořadu Stage.

Stage

pondělí 21.6. / 19:00 – 20:00

DIZZEE RASCAL z festivalu Pukkelpop 2009

čtvrtek 24.6. / 19:00 – 20:00

WOVENHAND z Paláce Akropolis

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu-folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).

Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na www.wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online