ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12402 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave – Brand New

0 Redakce PLAY.CZ 20.11.2009

PONDĚLNÍ STAGE – Brand New ze Southside festivalu 2009

Hardcore i přímý rock’n’roll ve své tvorbě už téměř deset let spojuje pětice z New Yorku Brand New. Na svém kontě mají čtyři dlouhohrající desky, z nichž ta letošní, Daisy, sbírá jen samé oslavně statě.

Set těchto Američanů z letošního festivalu Southside, vám zprostředkujeme v pořadu Stage (23.11.) od 19 hod.

ČTVRTEČNÍ STAGE – Stage – Jane’s Addiction z Oxegen festivalu 2009

Pokud si chce některá kapela připisovat zásluhy za rozkvět amerického nezávislého rocku, tak jednou z těch, o kterých není třeba diskutovat, jsou Jane’s Addiction. Nenapravitelní bouřliváci si jako první získali pozornost mainstreamových médií a komerčně uspěli především ve Spojených státech. Byli nominovaní na cenu Grammy a po heroinem vyspeedovaných letech, kdy vytesali milníky Nothing’s Shocking a Ritual de lo Habitual, došlo k celkem pochopitelnému rozpadu. První reunion přinesl v roce 2003 třetí řadovou desku Strays. Druhý pak přišel v letošním roce, kdy odehráli mohutné americké turné po boku Nine Inch Nails a Evropu vyplenili už jen po vlastní ose. Jednou z evropských zastávek byl i irský festival Oxegen, z kterého vám přinášíme záznam koncertu Jane’s Addiction. Špicujte uši ve čtvrtek (26.11.), od 19:00 hodin, ve vysílání Radia Wave.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online