ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7256 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 8.7. – LCD Soundsystem

0 Redakce PLAY.CZ 7.7.2010

Stage (čtvrtek 8.6. / 19:00 – 20:00)
LCD SOUNDSYSTEM na festivalu Sónar 2010

LCD Soundsystem se prý letošní novinkou This Is Happening loučí. Alespoň na desce je to loučení na vrcholu sil. Jak ale zní LCD Soundsystem naživo je otázkou, na kterou mohou odpovědět jen ti, kteří za partou Jamese Murphyho vyrazili na koncert nebo nějaký festival do zahraničí. Radio Wave se snaží napravit absenci tohoto základního kamene současného brooklynského kvasu u nás alespoň částečně. Na svou Stage virtuálně vyžene LCD Soundsystem ve čtvrtek 8. července díky záznamu, který pořídilo partnerské BBC Radio 1 na letošním ročníku španělského festivalu Sónar. Poslouchejte pozorně od sedmi hodin večer.


Stage

čtvrtek 8.7. / 19:00 – 20:00
LCD SOUNDSYSTEM na festivalu Sonar 2010

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu-folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).

Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na www.wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online