ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10836 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 6.7. a 9.7.

0 Redakce PLAY.CZ 2.7.2009

Stage pondělí 6.7. – Nicola Conte živě z Paláce Akropolis

Koncem ledna letošního roku vládl v české kotlině mráz samec, a možná i proto byla návštěva italského DJ a acid jazzového skladatele, který do své autorské hudby ještě šťouchá pěknou nálož bossa novy, filmových melodií šedesátých a sedmdesátých let, brakovým muzakem a tradiční indickou muzikou. Hodinový záznam jeho letošního koncertu z útrob Paláce Akropolis vám pustíme na Stagi Radia Wave od 19 hod. večer.

Stage čtvrtek 9.7. – Naive New Beaters z Transmusicales de Rennes 08

Na trojici francouzských, spíš jež ujetých, tak na pódiu pěkně rozjetých týpků, kteří si nechají říkat Naive New Beaters jste mohli narazit v září předloňského roku v Rock Café, kde představili svoji elektro-hip hopovou show s nádechem divokých osmdesátek. Od té doby vydali své debutové album Wallace, které naživo propagovali, kde se dalo. Jedním z míst kde proběhla pravá elektro misie byl i festival Transmusicales de Rennes 08. Záznam jejich setu vám přineseme exkluzivně na Stagi Radia Wave ve čtvrtek 9. července od 19. hodin.

Stage

pondělí 6.7. 19:00 – 20:00: Nicola Conte živě z Paláce Akropolis

čtvrtek 9.7. 19:00 – 20:00: Naive New Beaters z Transmusicales de Rennes 08

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave

online