ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11092 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 6.5. – Sleepy Sun

0 Redakce PLAY.CZ 4.5.2010

Stage (čtvrtek 6.5. / 19:00 – 20:00)

SLEEPY SUN ze Chapeau Rouge 2009

Sleepy Sun ze San Francisca rozlili svou temnou psychedelii do debutového alba Embrace, které vyšlo u ATP Recordings a v letošním roce ho těsně doprovází čerstvé EP Open Eyes. Kapela do sebe nasákla květinovou atmosféru, hutnou psychedelii i současné lo-fi indie manýry a vykroužila podmanivé a v mlžných oparech suverénní sound. My jsme u jejich premiérové zastávky v naší domovině nemohli chybět. Sleepy Sun jsme stačili 20.května 2009 nejen vyzpovídat ve vysílacím studiu, ale podařilo se nám zaznamenat pro vás celý jejich koncert v pražském klubu Chapeau Rouge.

Stage

čtvrtek 6.5. / 19:00 – 20:00

SLEEPY SUN ze Chapeau Rouge 2009

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online