ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6434 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 24.8. a 27.8.

0 Redakce PLAY.CZ 20.8.2009

Stage (pondělí 24.8., 19:00 – 20:00) Port O’Brien z bavorského On3 festivalu

Američtí Port O´Brien si nás s deskou All We Could Do Was Sing nadobro získali. Sami nám často píšete, jak moc jste si oblíbili hymnu I Woke Up Today. Je nám tedy ctí nabídnout záznam jejich koncertu z loňského festivalu spřízněného bavorského veřejnoprávního rádia On3. Můžete si krom hymny Radia Wave poslechnout i rané verze písní z alba Threadbare, jehož vydání je v těchto dnech na spadnutí. Jestli máte rádi špičkový akustický indierock, v pondělí večer víte, co máte dělat. Poslouchat pořad Stage Radia Wave od 19 hodin.

Stage (čtvrtek 27.8., 19:00 – 20:00) Alexander Tucker z Klubu 007

Alexander Tucker je muž mnoha můz. A na múzické hudebníky má zase čich vydavatelství All Tomorrows Parties Recordings, které mu s hrdostí vydává desky. Zatím poslední album Portal premiérově představil výtvarník a eklektický hudebník v Praze a my jsme pro vás jeho hyponotický set nahráli. Smyčkováním a vrstvením kytar, vlastního hlasu a bůhví čeho ještě, dosahuje naživo neuvěřitelně podmanivé atmosféry a unáší posluchače do jiného světa. Nechte se unést spolu s námi ve čtvtečním pořadu Stage, kde vám nabídneme nezkrácenou nahrávku koncertu Alexandera Tuckera z pražské “Sedmičky”.

Stage

pondělí 24.8. 19:00 – 20:00: Port O’Brien z bavorského On3 festivalu

čtvrtek 27.8. 19:00 – 20:00: Alexander Tucker z Klubu 007

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Praha 19. srpna 2009

Poslouchejte Radio Wave

online