ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7769 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 22.7. – The Notwist

0 Redakce PLAY.CZ 20.7.2010

Stage (čtvrtek 22.7. / 19:00 – 20:00)
THE NOTWIST hrají Neon Golden

Postrockeři The Notwist pokračují v jednadvacátém roce své činnosti ve vítězném tažení. V poslední době chytli druhý dech a kromě pilného koncertování přichystali výbornou desku The Devil, You + Me a doprovod k filmu Sturm/Storm. Jejich páté album Neon Golden, které vyšlo v roce 2002, je považováno za jeden z vrcholů jejich dlouhé kariéry a bude i středobodem záznamu mnichovského koncertu The Notwist, který se odehrál letos v dubnu ve Studiu 1 bavorského veřejnoprávního rozhlasu. Kapela přehrála téměř kompletní zmíněnou desku a k ní přihodila ještě pár songů z The Devil, You + Me. Záznam koncertu The Notwist bude obsahem Stage Radia Wave ve čtvrtek 22. července od 19 hodin.

Stage
čtvrtek 22.7. / 19:00 – 20:00
THE NOTWIST hrají Neon Golden

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post-rock, nu folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip-hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na wave.cz.

Sledujte nás také na facebook.com/croradiowave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online