ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15749 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 20.7. a 23.7.

0 Redakce PLAY.CZ 20.7.2009

Stage (pondělí 20.7., 19:00 – 20:00) Joker z festivalu Sónar 09

Jokerovi bylo teprve osmnáct, když ho hudební průmysl pasoval za černého koně dubstepové scény. Od té doby se stal jedním z pilířů Bristolské tajemné scény plné undergroundových soundsystémů. Své spolubojovníky se rozhodl podporovat i prostřednictvím vlastního labelu Kapsize. V jeho autorských skladbách najdeme lásku k hudbě starých videoher, Detriotskému techno odkazu 80. let i popové škole ála Neptunes. Jokerův set ze španělského festivalu Sónar bude obsahem pondělní Stage od 19 hodin na Radiu Wave.

Stage (čtvrtek 23.7., 19:00 – 20:00) Handsome Furs z klubu 007

Handsome Furs mají naše srdce už delší dobu jasně lapené. A my zřejmě lapili i je, protože po necelém roce je máme možnost spatřit znovu doma naživo. Už potřetí. Kanadský manželský pár Alexei Perry a Dana Boecknera, tedy Handsome Furs, se Česku předvedou tentokrát na festivalu Creepy Teepee, který se kvapem blíží. Jako návnadu vám pustíme námi nahraný poslední pražský koncert z klubu 007. Na Stagei Radia Wave ve čtvrtek od 19 hodin.


Stage

pondělí 20.7. 19:00 – 20:00: Joker z festivalu Sónar 09

čtvrtek 23.7. 19:00 – 20:00: Handsome Furs z klubu 007

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online