ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17421 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 17.6. – Lali Puna

0 Redakce PLAY.CZ 29.6.2010

Stage (čtvrtek 17.6. / 19:00 – 20:00)
LALI PUNA z mnichovského klubu Ampere 2010

Německá vlajková loď indie-pop elektroniky – Lali Puna – povstala z šestiletého hlubokého spánku a má se čile k světu. Nejdříve připravila na jaro novou řadovou desku
Our Inventions a hned poté vyrazila koncertně do světa za svými fanoušky. Při letmém pohledu do předlouhého seznamu destinací, kam Lali Puna letos dorazila nebo ještě dorazí, zastávku v naší domovině nenajdete. O to více se tedy bude hodit záznam koncertu čtveřice z podalpského městečka Weilheim, který i pro nás natočilo Bayerischer Rundfunk – Bayern 2 před měsícem, a to 28. května v mnichovském klubu Ampere. Koncert Lali Puny tak uslyšíte ve čtvrtek 1. července na Stagei Radia Wave.

Stage
čtvrtek 1.7. / 19:00 – 20:00
LALI PUNA z mnichovského klubu Ampere 2010

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu-folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).

Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na www.wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online