ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5537 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 15.6. a 18.6.

0 Redakce PLAY.CZ 11.6.2009

Grace Jones a Sleepy Sun na Stagi Radia Wave

Disko diva z Jamajky, múza Andyho Warhola, modelka a nespoutaná kontraaltová královna Grace Jones se v loňském roce vrátila po téměř dvaceti letech s autorskou deskou Hurricane. A že se jedná o návrat s plnou grácií můžete vypozorovat i ze záznamu vystoupení z loňského festivalu Electric Picnic na Stagi Radia Wave. Sofistikovaný pop dámy, která by mohla být babičkou dnešních jezdců typu Crystal Castles nebo Tings Tings, ani po letech neztratil na své přitažlivosti. Vystoupení dámy s velkým D vám přinášíme na pondělní Stagei Radia Wave. Pokud byste Grace Jones rádi viděli, vyrazte již brzy na španělský festival Sonar, kde se jamajská pop diva představí v pozici hlavní hvězdy.

Stage pondělí (15.6.) 19:00 – 20:00, Grace Jones záznam koncertu z loňského festivalu Electric Picnic.

Sleepy Sun rozlili svojí temnou psychedelii do debutového alba Embrace, které vyšlo u ATP Recordings. Kapela do sebe nasákla květinovou atmosféru, hutnou psychedelii i současné lo-fi indie manýry a vykroužila podmanivou a v mlžných oparech suverénní, barevné album – na Radiu Wave nedávno maximálně proprané jako Deska týdne. Kapela se nedávno stavila na koncert i Praze a my jsme jí stačili nejen vyzpovídat ve vysílacím studiu, ale podařilo se nám zaznamenat pro vás celý jejich koncert z pražského klubu Chapeau Rouge. Výsledek pražského snažení Sleepy Sun vám přinášíme premiérově na Stagei Radia Wave.

Stage čtvrtek (18.6.) 19:00 – 20:00, Sleepy Sun záznam koncertu z pražského klubu Chapeau Rouge.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.
Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online