ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4675 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stage Radia Wave 14.5.

0 Redakce PLAY.CZ 12.5.2009

ČTVRTEČNÍ STAGE – The Black Angels z Trans Musicales de Rennes 08
(14.5.2009; 19:00 – 20:00)

Další kapelou, která se spolehla na fenomén MySpace, byli The Black Angels. Jejich sázka na mladého, tehdy ještě nezkroceného oře se vyplatila. Psychedelická parta z amerického Austinu potvrdila vzedmutou vlnu zájmu dvěma výtečnými alby, která evokovala střet Spiritualized s Velvet Underground. Radio Wave neodolalo a nabízí vám záznam hodinového vystoupení z francouzského festivalu Trans Musicales de Rennes.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.
Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.
Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online