ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24337 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

SSSVĚŽÍ LÉTO na Radiu ČAS

0 Redakce 27.6.2008

Radio Čas letos slaví 10. narozeniny a pro své posluchače připravilo spoustu zajímavých dárků.

Po celé léto hraje Čas minimálně 10 českých a slovenských písniček v hodině a částečně tak navazuje na Super české léto z roku 2004, které bylo mimořádně úspěšné a oblíbené. V každé hodině se navíc objevují svěží letní hity. Poprvé se tak ve vysílání Radia Čas objevili John Scatman, Lou Bega s hitem Mambo No. 5, DJ Bobo, největší hity skupiny Ace of Base, trio Mr. President a jejich Coco Jambo, Haddaway / What Is Love a další nezapomenutelné hity, na kterých vyrůstala generace dnešních třicátníků.

Prázdninový program oživí hra Letní koktejl, během které budou moci posluchači vyhrávat hudební dárky a tisícikoruny na pořádné letní osssvěžení s přáteli.

Dalším dárkem pro posluchače budou i nové internetové stránky rádia. Web www.casradio.cz bude pracovat ve vyšším rozlišení, přibudou interaktivní prvky a už na první pohled upoutá svěží design.

Přes léto pokračuje i turné Moravských poutí Radia Čas a oslavy desátých narozenin Radia Čas přinesou na Ostravsko i druhý ročník Festivalu ohňostrojů, který se tak stává nedílnou součástí prázdnin.

Není to tak dávno, co své posluchače dostal Čas zadarmo na vystoupení legendárního Boba Dylana. Milovníky české a slovenské muziky určitě potěší i koncert skupiny Elán. Nejlepší slovenská kapela zavítá 11.10. v rámci Tour 2008 do Ostravy.

Největší rádiová narozeninová oslava vyvrcholí 15. listopadu už tradičním velkolepým Megakoncertem pro všechny bezva lidi v ostravské ČEZ Aréně s hvězdným obsazením a se spoustou překvapení. Podruhé narozeninová show Času zavítá i do Zlína. 1.11. se na stadion Luďka Čajky sjedou špičky české populární hudby.

Radio Čas je trvale nejposlouchanějším moravským regionálním rádiem. Krátce po zahájení vysílání v roce 1998 vsadilo na pohodové české písničky, které všichni dobře znají, a slaví obrovské úspěchy napříč generacemi. Alespoň jednou týdně si Radio Čas naladí 384.000 posluchačů*. Stanice vysílá v Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji. Do konce roku Čas rozšíří a zkvalitní své pokrytí na střední a jižní Moravě.

Více informací najdete na www.casradio.cz.

*) Zdroj: SKMO RadioProjekt, SKMO, STEM/MARK-Median, 4.Q.07 – 1.Q.08, cílová skupina 12-79 let

Poslouchejte radio Cas online