ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7209 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Speciální koncert Ondřeje Brzobohatého ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 8.12.2014

Ondřej Brzobohatý potěší v předvánočním čase všechny své příznivce a rozhlasové posluchače mimořádným ostravským koncertem, který se uskuteční v úterý 9. prosince v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Koncert za účasti publika bude přenášen v přímém přenosu na vlnách Českého rozhlasu Ostrava a začne ve 20.00 hodin.

Už zítra, 9. prosince, vysílá Český rozhlas Ostrava speciální koncert Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely, který potěší všechny své příznivce repertoárem z debutového alba Identity. Album bylo nedávno oceněné Zlatou deskou Supraphonu. „Identity se skládá z mých autorských písní, inspirovaných osobními zkušenostmi a prožitky z posledních let. Žánrově se pohybuje na pomezí jazzu, popu, funku a soulu,“ prozradil ke studiové nahrávce Ondřej Brzobohatý.

Vstupenky na koncert byly v předprodeji vyprodány během pár dnů. Fanoušci, na které se nedostalo, si tak mohou koncert vychutnat v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava nebo se podívat na jeho přenos na YouTube v profilové stránce Českého rozhlasu.

Ondřej Brzobohatý – český hudebník, skladatel a herec. Narodil se 2. února 1983. V letech 1998-2004 studoval na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka obory skladba, klavír a dirigování. Pak pokračoval ve studiu filmové hudby u Milana Kymličky. Do roku 2007 působil v kapele Bůhví, od tohoto roku pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Hudebně a producentsky spolupracoval např. s Darou Rollins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem či Jaromírem Nohavicou, koncertně pak s celou plejádou českých muzikantů. Jako herec působil mj. ve dvou televizních seriálech – Ulice a Gympl (ke kterému složil úvodní skladbu) a dále v divadelních hrách Vyhazovači, Dva na smetišti či v muzikálech Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou. Dodnes je herecky aktivní v Hudebním divadle Karlín a v Divadle Radka Brzobohatého. Třikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012. V květnu 2014 mu u Supraphonu vyšlo první sólové album Identity, oceněné Zlatou deskou Supraphonu.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online