ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20539 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Soutěž Evergreen Tour ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 5.3.2015

Od soboty 7. března mají posluchači Českého rozhlasu Ostrava možnost získat zdarma balík cen včetně exkluzivních vstupenek na ostravský koncert Evergreen Tour 2015. Výherce čekají čtyři hodiny zábavy. Na podiu se během koncertu vystřídá sedm známých zpěváků a zpěvaček a čtyři kapely.

Soutěž proběhne ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava od 7. března do 5. dubna. Každý den se bude soutěžit o jeden balík cen, který obsahuje dvě vstupenky na ostravský termín Evergreen Tour, dále CD s umělci, kteří vystupují na tour a ceny z Radioservisu. Bližší podmínky soutěže zjistí posluchači z vysílání nebo na internetových stránkách ostravské stanice Českého rozhlasu. Poslechem Českého rozhlasu Ostrava tak získají posluchači zdarma vstup na unikátní a neopakovatelné koncertní turné legend české hudební scény.

Ostravský koncert Evergreen Tour proběhne na stadionu Sareza v Ostravě-Porubě v termínu 14. dubna. Návštěvníci uslyší opravdové hity, které zazpívají opravdové hvězdy. V podání Yvetty Simonové, Josefa Zímy, Evy Pilarové, Karla Štědrého, Pavlíny Filipovské, Viktora Sodomy a Karla Kahovce zazní známé písně jako Včera neděle byla, Mám malý stan, Svou lásku jsem rozdal, Náhrobní kámen, Neplač malá, Montiho čardáš, Zuzana, Tereza, Hello Dolly, Je po dešti nebo Žárlivý Kakadu. Na pódium zahraje také Patrola Šlapeto a Rangers Band. Sólisty pak doprovodí Evergreen Band.

V Moravskoslezském kraji proběhne v rámci Evergreen Tour koncert ještě ve víceúčelové sportovní hale v Opavě a to o den dříve 13. dubna.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online