ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23046 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slovensko má rádio Europa 2

0 Redakce PLAY.CZ 17.12.2009

12.12.2009 (přesně ve 12 hodin a 12 minut) zahájilo na Slovensku vysílání nové rádio Europa 2.

Nové celoplošné rádio Europa 2 nabízí svým posluchačům nejlepší mix hudby a zábavy v éteru i na internetu a denně se bude podílet na utváření jejich hudebního a životního stylu.

Přestože nové rádio míří na stejnou skupinu posluchačů jako česká hudební stanice, je Europa 2 zcela plnohodnotným slovenským rádiem řízeným slovenským managementem a se slovenským týmem.

Rádio Európa 2 nahradilo dosavadní rádio OKEY v síti vysílačů FM i v satelitní platformě Skylink.

Petr Vladyka, ředitel rádia Evropa 2, který byl pověřený přípravou projektu Europa2 na Slovensku, k projektu říká: “Europa 2 má ambici prosadit se na slovenském rozhlasovém trhu tak, jako se jí to doposud podařilo všude, kde působí. Uvědomujeme si, že ten plán je odvážný a cesta k jeho naplnění nebude jednoduchá, ale pevně věříme, že Europa 2 si svoje posluchače najde a udrží.

Rádio Europa 2 patří do mediální skupiny Lagardère Active ČR, která provozuje skupinu rádií – Evropa 2, Frekvence 1, rádio Bonton a rádio DJ. Od roku 2008 intenzivně rozvíjí svoje internetové aktivity a podílí se tak například na rádioparku radio.lide.cz nebo koule.cz. Značka Lagardère patří holdingu se sídlem v Paříži. Kromě rádií zastřešuje také televize, nakladatelství, produkční a distribuční společnosti.