ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6333 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skvělá show se dá udělat i přes éter. Dokazuje to vyhlášení Hudebních cen Evropy 2 a Europy 2

0 Redakce PLAY.CZ 24.2.2015

Nejposlouchanější rádiová stanice pro mladé Evropa 2 vyhlásila společně se sesterskou stanicí Europou 2 Hudební ceny za rok 2014. Byla to show plná nečekaných vystoupení a exkluzivních hostů

Absolutním vítězem se stala už podruhé za sebou zpěvačka Celeste Buckingham, která exkluzivně Evropě 2 prozradila, že se chystá na dostaveníčko s jednou z nejúspěšnějších kapel současnosti Maroon 5. A je možné, že se budeme moci těšit i na možnou budoucí spolupráci. Evropa 2 přichystala pro Celeste překvapení v podobě písně věnované Rudou z Ostravy. Moderátor, zpěvák, bavič a miláček sociálních sítí živě do éteru zazpíval Love Me Celeste Love Me Too.

Dalším nečekaným číslem pro posluchače bylo rappové vystoupení vítěze kategorie Zpěvák roku Alberta Černého (ze skupiny Lake Malawi), u kterého jsme zvyklí spíše na jemnější britské rytmy. Při dotazu, co si rád zpívá, odpověděl, že Beyoncé. Nikdo tedy nečekal, že místo ní „dá“ živě do éteru hip-hopový kousek od Eminema. Je nutno říct, že se toho zhostil s velkou parádou.

Moderátoři show Jindra Ekl a Matúš Krnčok si pozvali do studia i legendární partu Těžkej Pokondr, která dostala do varu celé studio i posluchače songem s Xindlem X. Nově vzniklá kapela Slza přihlížela vystoupení se značným respektem i přesto, že v Hudebních cenách zabodovala a porazila v kategorii Kapela i matadory české scény Chinaski.

„Chtěla bych poděkovat našim posluchačům, kteří rekordním počtem hlasů podpořili svoje oblíbené hudební interprety. Těším se na budoucí rok a doufám, že to bude minimálně tak skvělé jako letos,“ říká ředitelka rádia Evropa 2 a Europa 2 Jitka Fűrst.

Kromě zmíněných hostů se vyhlášení zúčastnila i většina moderátorů rádia Evropa 2 – Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra či Nasty a samozřejmě nemohl chybět ani bombucman rádia Jakub Kohák.

Výsledky Hudebních cen, které měli v rukou posluchači, najdete na http://www.evropa2.cz/cs/awards.shtml

Poslouchejte Evropu 2 online