ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11763 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

SeeJay Radio spustilo DAB digitální vysílání

0 Redakce PLAY.CZ 18.11.2012

SeeJay Radio jako první a jediný držitel licence pro celoplošné digitální vysílání prostřednictvím pozemních vysílačů spustilo dne 15. 11. 2012 ve 12:00 hodin svůj program na platformě DAB.Pro šíření signálu je využita síť operátora TELEKO, která aktuálně pokrývá signálem podle odhadů 3,6 mil obyvatel ČR v oblastech Praha a okolí, Brno a okolí, Ostravsko, Východní čechy a Příbramsko (viz mapa dle přílohy). V praxi to znamená, že si posluchači mohou naladit vysílání SeeJay Radia pomocí nové, do budoucna velmi dynamicky rostoucí rozhlasové technologie. Celý rozjezd podporuje i fakt, že v současnosti již není žádným problémem v ČR koupit DAB přijímač. Na tento důležitý krok bude navazovat postupné dokrývání dalších území dle plánu operátora a velmi silná reklamní kampaň s osvětou zatím nedoceněného formátu DAB. Se spuštěním vysílání dochází také k doplnění loga SeeJay Radia o informaci DAB DIGITAL.

„Je to pro nás velká výzva a mohu říci, že této moderní technologii důvěřujeme, protože přináší posluchačům tolik chybějící žánrové obohacení současné nabídky na trhu. Také je to pro nás reálná cesta jak se dostaneme k novým posluchačům, které odměníme playlistem té nejlepší taneční muziky z celého světa. Pro posluchače také chystáme v souvislosti s DAB vysíláním i změnu programového schématu, kterou spustíme 1.12.2012. Věřím, že se mají posluchači na co těšit“, říká Svatopluk Janík, ředitel a jednatel SeeJay Radia


Profil SeeJay Radia

SeeJay Radio je lifestylově taneční hudební stanice, která na Internetu funguje déle než 3 roky a nyní také vstoupila do digitální sítě DAB. Za oficiální počátek vysílání lze považovat den 16.9.2009. Tomuto dni předcházelo několik měsíců intenzivních příprav po stránce techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování. Hudba je profilovaná čistě na taneční muziku a aktuální hity v exkluzivních tanečních remixech. Náš slogan „DANCE MUSIC ONLY!“ budeme neustále ctít a nehneme se od něj ani na krok. Hudební složka SeeJay Radia je sestavovaná podle vlastního promyšleného klíče, který nám u posluchačů zajišťuje dobré ohlasy na playlist. Nezaostáváme ani ve vlastní tvorbě rubrik a zábavných prvků, třeba „Vaří závodní kuchař Šumi“, „Hastrošova chvilka“, „Přepni to!“, a další. Náš tým zapálených lidí odvedl za celou dobu špičkovou práci díky našemu profesionálnímu pracovnímu prostředí, což lze zhodnotit poslechem našeho vysílání. V současnosti vysíláme přes síť DAB operátora TELEKO a taktéž přes přední poskytovatele internetového streamování AB radio a PLAY.cz.

Website: www.seejay.cz
Live stream: play.seejay.cz
FB site: www.facebook.com/seejayradio

Poslouchejte SeeJay Radio online