ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14131 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Šárka Vaňková a Sámer Issa – ukázky z jejich CD

0 Redakce 1.12.2004

Dlouho očekávaná alba finalistu soutěže Česko hledá Superstar jsou v prodeji. Poslechněte si ukázky všech skladeb obou interpretů a CD si můžete rovnou online koupit. Debutové album Šárky Vaňkové přináší příjemnou směsici současné taneční muziky se silnými baladami. Nejúspěšnější mužský finalista soutěže Česko hledá SuperStar Sámer Issa si splnil svůj sen a natočil album ve stylu R´n´B.{mosimage}

 


ŠÁRKA VAŇKOVÁ
Věřím náhodám


Debutové album Šárky Vaňkové přináší příjemnou směsici současné taneční muziky se silnými baladami, ve kterých se Šárka předvedla jako výtečná zpěvačka a veliký příslib do budoucna. Všechny skladby na albu Šárka sama pečlivě vybírala, konečný výběr zastupuje přibližně stejným dílem domácí i zahraniční autory. Polovinu skladeb produkoval Ondřej Soukup, včetně pilotního singlu Lásku dávej – ten si Šárka vybrala z produkce anglického autorského týmu, který přispěl několika skladbami na album Unwritten zpěvačky Natashi Bedingfield.


 Poslechněte si ukázky a kupte si CD


 


SÁMER ISSA
BUSTED


Nejúspěšnější mužský finalista soutěže Česko hledá SuperStar Sámer Issa si splnil svůj sen a natočil album ve stylu R´n´B. O autentičnost stylu se staral američan Jorge Corante, který přivezl do Čech již předpřipravené základy, ty byly následně ve studiu Ondřeje Soukupa pod jeho dohledem doplněny zpěvy. Celé album dokončil Corante ve svém los angelském studiu. Album je velice pestré, titulní píseň Busted je syrovou ukázkou R´n´B´ bez příkras, skladba Smile autora Ondry Brzobohatého – citlivá balada – dává vyniknout Sámerově pěveckému talentu pro oblíbený žánr v plné šíři, duet s vynikající Martinou Balogovou Adorable bude pro mnohé velikým překvapením.


 Poslechněte si ukázky a kupte si CD