ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14409 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Šance pro Folk&Country kapely!

0 Redakce 23.4.2008

Každé pondělí mezi 18:00 h. a 19:00 h. tu pro Vás máme “Samsonovy štafle”. Hitparádu deseti písniček, které budete moci posouvat do pořadí svými hlasy na virtuálním žebříčku (v našem případě “na štaflích”).

Náš záměr je zařazovat písně těch interpretů, kteří v oblasti hudby příbuzné našemu formátu teprve začínají, nejsou notoricky známí, nebo nemají možnost medializovat svou autorskou tvorbu jiným způsobem a přitom své publikum na živých koncertech mají. Budeme rádi také za Vaše tipy. Jistě se i ve Vašem okolí koná mnoho zajímavých koncertů. Chceme o tom vědět a hlavně dát vědět ostatním posluchačům.

Do “štaflí” máte tedy možnost přispívat i vy. Stačí poslat písničku ve formátu mp3 na e-mail [email protected] s uvedením názvu kapely, názvu písně, jmen autorů a roku pořízení záznamu. Pokud bude píseň v dostačující zvukové kvalitě, zařadíme ji na vstupní, tedy nejnižší příčku štaflí a pak už je jen na posluchačích, kam ji svými hlasy umístí.

Každé pondělí přidáme jednu novinku, která vystřídá na nejnižší příčce písničku, která obdržela Vašich hlasů nejméně a musí tedy odstoupit. Na druhé straně pořadí, písnička která získá Vašich hlasů nejvíce a na prvním místě setrvá alespoň tři týdny, bude zařazena automaticky do denního vysílání rádia Samson. Hlasovat můžete opět na e-mailu [email protected]. Držíme palce.

Poslouchejte Rádio Samson online