ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5741 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

S Radiem Hey se vstává lépe

0 Redakce 10.3.2008

Od začátku března už se posluchači Radia Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever seznamují nejen s novým zvukovým obalem rádia, které je vždy „v pohodě“.Kromě toho, ale také obohacujeme každodenní program o nové prvky.

Každé ráno od 6 do 10 s Vámi bude vstávat Vláďa Kvásek. Každé ráno Vás na Radiu Hey čeká soutěž o CD, 7 Zmatečných nebo známé hlášky z populárních českých komedií. Vždy po 7 hodině se taky mohou všichni posluchači Radia Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever těšit na rozhovor s některou ze známých českých osobností. Tento týden to bude Ewa Farná, Vlasta Horváth nebo Víťa Chaloupka.

Na Radiu Hey nevolají jen posluchači do studia, ale také my posluchačům. Ten, kdo slaví narozeniny se od nás vždycky ráno po 8mé může dočkat přání a pěkné písničky, stačí jen zavolat do studia a dát nám vědět, komu byste naším prostřednictvím chtěli popřát všechno nej.

Polední menu Radia Hey

Pořádný hudební oběd nabízíme každý všední den po poledni a jako u správného obědového menu i na Radiu Hey si můžete vybrat ze dvou variant. Dopoledne si vyberte z jedné nabízené trojice, pošlete sms a v poledne si vychutnejte porci pohodové muziky.

O dalších novinkách ve vysílání Radia Hey Praha, Hey Profil a Hey Sever podrobněji zase příště.

Radim Koziel

Poslouchejte radio Hey online