ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26070 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

S Impulsovými do plavek!

0 Redakce PLAY.CZ 20.4.2009

Praha, 15.dubna 2009    Rádio Impuls připravilo pro posluchače velkou jarní hru s Impulsovými do plavek. Jak již sám název napovídá, hlavními aktéry soutěže bude rodinka Impulsových, tedy přesněji řečeno dva členové, a to Jitka Vlková s Honzou Daňkem. Jitka s Honzou se s vybraným párem z řad posluchačů utkají v souboji v hubnutí. Během čtyř týdnů budou pod dohledem odborníků na výživu a sport společně hubnout. Ten pár, jehož váhový úbytek bude větší vyhraje ceny v hodnotě 250.000 Kč.

Případní soupeři Impulsových se mohou již nyní do soutěže přihlašovat na webových stránkách www.impuls.cz. Z přihlášených posluchačů porota složená z odborníků a zástupců Rádia Impuls vybere 5 semifinalistů, z nichž na základě lékařských prohlídek a fyzických testů vybere finalisty. Samotná soutěž začne v pátek 15.5., kdy se finalisté přijdou představit posluchačům do studia. Spoluhráči Impulsových se stávají až do konce hry 12.6. pravidelnými hosty pátečního ranního vysílání. Impulsovi si navíc dali závazek, že každý den budou mezi 8. a 9. hodinou vysílat ze sedla rotopedu.

„Věříme, že se nám podaří díky této hře motivovat i další posluchače k redukci váhy, protože obezita je v České republice velkým problémem a příčinou mnoha nemocí. A navíc, kdo by nechtěl být v létě krásný do plavek“, říkají k soutěži Jitka s Honzou.

Poslouchejte radio Impuls online