ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27631 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

S Evropou 2 na koncert Linkin Park

0 Redakce 16.6.2008

Od pondělí 16. června se na rádiu Evropa 2 v rámci seriálu Nastav uši hvězdám…soutěží o volný vstup a dopravu zdarma na koncert Linkin Park – 27. června v Berlíně. Posluchačům stačí dovolat se do studia v době mezi 9. a 18. hodinou ve chvíli, kdy uslyší Linkin Park, a uhádnout pod kterým sedadlem pomyslného autobusu jsou schované dva lístky. Výherce na koncert do Berlína doprovodí moderátor Evropy 2 Karel Zídka.

Americká skupina Linkin Park, která míchá rock, pop, metal i elektroniku si získala po světě miliony fanoušků. V Evropě (i v Česku) se objevuje pravidelně, letos ale přivážejí poprvé osobitý koncept pod názvem Projekt Revolution. Projekt Revolution vznikl v roce 2002 původně pouze pro Spojené Státy. Záměrem Linkin Park bylo přivést do jedné haly špičkové muzikanty i fanoušky rocku, hip-hopu a dalších hudebních žánrů a podpořit pořádání hudebních festivalů po Americe.

V rámci evropského turné se zastaví na třech místech v Německu – Mnichově, Berlíně a Düsseldorfu, jeden koncert je naplánovaný ve Velké Británii. Ještě před tím – 17. června, by měli odehrát jeden z koncertů „mimo turné“ v Brně.

Nicméně – českým fanouškům, kteří chtějí shlédnout Projekt Revolution v plné síle, zřejmě nezbude nic jiného, než vypravit se do Německa. Kromě Linkin Park tady vystoupí finští HIM, Pendulum, rockoví N*E*R*D a Queens of the Stone Age , Enter Shikari, The Bravery a další.

Poslouchejte Evropu 2 online